Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bitcoin bányászat Hogyan és...

Bitcoin bányászat Hogyan és miért?

Figyelt kérdés
Nem akarok bányászni. csak érdekelne a téma. Nos ugye Bérbe adjuk a videó kártyának kártyáknak a számítási teljesítményét minél több kártya annál több lovét kell bele fektetni de hoz is vissza elég szépen ha úgy nézzük. Engem az érdekelne hogy mit kell számolniuk ezeknek a kártyáknak ? Matematikát, valahol azt olvastam hogy egyre nehezebbek ezek a számítások, De miért ? Kinek kell olyan nagy számításokat végeznie ?
2017. júl. 4. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Miért olyan nehéz használni a keresőt?
2017. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Videókártyával senki nem bányászik már Bitcoint, Bitcoinra már célhardverek vannak. Videókártyával altcoinokat bányásznak, amit eladnak Bitcoinért.


Attól függ hogy nehezedik-e a feladat hogy hányan bányásznak, pl. ha egyre többen bányásznák akkor hamarabb sikerülne megoldani a feladatot, ezért a rendszer automatikusan nehezebbre veszi hogy ugyanannyi idő legyen mindig a feladat megoldása, Bitcoin esetén 10 perc. A feladat megoldásakor jelenleg 12,5 BTC generálódik amit az kap meg aki megoldotta a feladatot.


A feladat nehézsége csökkenhet is ha kevesebb a bányász.


Tehát ahhoz hogy tartani lehessen a 10 perces időközt a bányászok aktuális számától függően a rendszer növeli vagy csökkenti a nehézséget.

2017. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőbek üzenem hogy kerestem de nem találtam. Ha nem tudsz segíteni ne pattogj... Másodiknak köszönöm a választ értem már a dolgot. En azt gondoltam hogy ilyen nagy vállalatok nasa,stb nek kell számolni valamit... és azok fizetnek ezért.
2017. júl. 5. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem pattogok, egyszerűen nevetségesnek találom, hogy a világ összes információja elérhető pár másodperc alatt, és te kiposztolsz egy fölös kérdést erre.. ha nem találtál rá, akkor meg egy google használati utasításra keress rá.
2017. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos igen igazad lehet. De én kerestem elég sokat olvastam gyakori kérdéseken is pár régebbi ilyen jellegű kérdéseket. De azokban pont nem ez volt így le írva.
2017. júl. 6. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Ember fóbiásak. Zavarja őket ha ember emberrel beszél s nem ember a googlevel.
2017. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!