Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » GYES-en vagyok, vállalkozni...

GYES-en vagyok, vállalkozni szeretnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg GYES-en vagyok, szeretnék vállalkozást indítani, kb. havi 50-80ezer Ft lenne a bevallandó jövedelmem. Milyen vállalkozási formát válasszak? Ha a KATA-t választom, nekem is 50ezer Ft lesz, vagy 25? 2 kislányom van és egyedül nevelem őket, igényelhetek majd adókedvezményt? Mennyi lenne a havi kiadásom így? Nagyon szépen megköszönném, ha valaki tudna segíteni. :)
2017. júl. 12. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyesen 50 a Kata, amíg a munkahelyeden fizetés nélküli vagy. Ebből nincs adókedvezmény sem.
2017. júl. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Esetleg van-e másik adózási forma arra az esetre, ha nem minden hónapban van bevétel, vagy kicsi van csak?
2017. júl. 12. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem rendszeres, csak alkalmi a jövedelem, érdemes lehet utánanézni az adószámos magánszemély státusznak, de ez nem minden munkához jó, tudni kéne, mit szeretnél csinálni.
2017. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Mindent, ami Photoshop, vagy weboldalakat.

2017. júl. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!