Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Garázsmosó hogyan lehetséges?

Garázsmosó hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Gondolkozom egy kisebb garázsmosó nyitásában (kézi), csak van pár kérdés a fejemben amire nem találok választ. Lehetséges-e ez az egész egyáltalán? Pl.: egy garázsvárosban kibérlek/megveszek egy garázst, beszerzem a szereket hozzá meg az engedélyt aztán mehet a dolog? Illetve, ha felszeretnék venni egy embert gondolom az tovább bonyolítja ezt az egészet. Külső és belső takarítást vállalnánk csak, slaggal és nem magasnyomásúval. Feltéve ha megvalósítható az ötlet szerintetek mennyi pénzbe kerülne körülbelül? (én garázs vásárlással 1.8 millió körül számoltam egy alkalmazottal úgy hogy benne van ebben az árban egy évi fizetése)

2017. júl. 23. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Álmodj csak, több sebből vérzik a terv. Számoljunk havi 100 ezer forintos fizetéssel az alkalmazottnak (ha egyáltalán dolgozni fog ennyiért). Ez 1,2 millió forintot jelent egy évre. Garázst nem fogsz találni 600 ezer forintért, plusz át kell alakítani (szennyvízelvezetés a víz tisztítása után), papírmunkák, és az engedélyeztetés. Nem éri meg hidd el, több lesz a kiadás, mint a bevétel.
2017. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 veterán vas ***** válasza:
89%

Nem értek az üzlethez, de szerintem nincs igény egy garázsmosóra.

Talán tájékozatlan vagyok, de még sosem hallottam, hogy valaki elvigye a garázsát egy mosóba, ahol aztán kívül-belül tisztára sikálják és slaggal leöblítik.

Nem lenne egyszerűbb ha a garázst a helyén hagyni, és inkább a slagot odavinni?


Én kérek elnézést az ötletért! ;)

2017. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maga az alapötlet is röhejes.
2017. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 veterán vas ***** válasza:
Tessék mondani, mi az, hogy "garázsváros"? :D
2017. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" Számoljunk havi 100 ezer forintos fizetéssel az alkalmazottnak"


ez csak nettó, neked bruttót kell fizetned, az eleve havi 2 millió csak az alkalmazott fizetése.

2017. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
1.8 millióban benne van az egy évi fizetése? :D nincs az a hülye aki nálad dolgozna, ennél még közmunkára is jobban megéri elmenni. Gondolom ez az egész úgy van elképzelve hogy az alkalmazottad egész nap slagolja a kocsikat, te meg benn a hűvös szobában iszod a sört, miközben meggazdagszol :DD csak megsúgom, egy vállalkozás nem így működik
2017. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
könyvelőt is fizetned kell. Egy garázs kerül kb. 2 millióba csak.
2017. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon okba kerül, mint irták. De még a szenyviztárolót is megkell épiteni,azt igazoltan mindig tisztittatni.

De egy garázsban nem is férnél el a kocsival hogy körbe járd mosni. Jóval szélesebb hely kell.

2017. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!