Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az iskolába ahova járok én...

Az iskolába ahova járok én vagyok az egyetlen ázsiai (dél koreai) rajtam kívűl mindenki fehér (elit gimnázium, ezért rajtam kívűl nincsenek szinesbőrűek). Amit otthon kapok ebédet Anyukámtól az mindig valamilyen koreai étel. (? )

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim ezekre mindig rárepűlnek. Ilyenkor általában cserélgetni szoktam velük. Én adok mondjuk Haejanggukot egy Hamburgerért, melegszendvicsért cserébe. Mit gondoltok? Jó ötlet lenne ha az iskolatársaimnak iskolán kívül persze, de pénzért adnék dél koreai ételeket?

2017. júl. 26. 01:12
 1/1 anonim válasza:
100%
Ha budapesti vagy, és nem adod drágán én tuti vennék:D szerintem amúgy nem lenne baj, de azért figyelj arra, hogy ezt diszkréten műveld, mert általában ilyenekhez kell csomó engedély, mondjuk én nem vagyok otthon ebben a témában, de jobb félni mint megijedni:D
2017. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!