Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért mondják hogy a youtube...

Miért mondják hogy a youtube hű de kifizetődő lehetőség amikor 2 hete tettem ki a paypalt napi 2-3000 néző és EGY DOLLÁRT SE KÜLDTEK és US ból van a nézők 63%-a?

Figyelt kérdés
cSómó időt belefektettem.
2017. aug. 8. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Minőségi tartalmat kell csinálni és nem adományért kuncsorogni, hanem ellenszolgáltatást kínálni a pénzért (prémium tartalom, póló, stb.). A másik megoldás meg az adsense.

Amúgy a napi 2-3000 néző kb semmi, először arra koncentrálj, hogy normális nézettséged legyen.

2017. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Normális esetben ez úgy működik, hogy valaki elkötelezett valami iránt, szereti, csinálja, feltölti, van egy víziója, terve, és azt viszi véghez. Na most a te esetedben az alázat és a valódi ötlet hiánya, a puzsta nyereségvágy látszik. És még csodálkozol, hogy nincs semmi bevételed... Fordítva ülsz a lovon, haver. A pénzbeli támogatás az egy következmény, amit érdemi munka előz meg. De te rögtön kirakod a donate linket.... Áhh
2017. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

A "csomó időt belefektettem" l hangzik, de mi volt a motiváció? Na ugye...

A sors iróniája, hogy minél jobban rágörcsölsz, annál kevésbé fog sikerülni.

2017. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a pénz volt a motiváció és 60-70k megtekintés 2 hét alatt és 0$ és adsense letiltott mert van copy rightom. am nem azon a patreonoon vagyok vagy mi csak pyapalt tettem ki az nem adt pólót cserébe.
2017. aug. 9. 13:57
 5/7 A kérdező kommentje:
2: a-a volt már 200k megtekintésem és nem tettem ki semmit csak a hírdetésekből a szerzők szedtek pénzt én 0$-t..
2017. aug. 9. 14:02
 6/7 anonim válasza:
61%
Te olyan vagy mint molnár krisztián "iligy"
2017. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lol bmeg, te nagyon rosszul gondolod ezt az egészet :D A videósok 99%-a sosem fog megélni a youtubozásból, akkor sem ha tényleg nagyon jól csinálják. Pár szerencsésnek bejön anyagilag, de a többségnek inkább zsebpénz.
2017. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!