Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mezőgazdasággal szeretnék...

Mezőgazdasággal szeretnék foglalkozni (18éves vagyok). Nulláról kéne kb el indulnom. Mivel kéne kezdenem és milyen lehetőségeim lehetnének, lépésekbe?

Figyelt kérdés
Marhatenyésztéssel is foglalkoznék

2017. máj. 9. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó termőföldet kell találni, amit tudsz bérelni, vagy esetleg meg is venni, ha van rá lehetőséged.
2017. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csakhogy ahhoz, hogy termőföldet vásároljon, előbb el kellene végeznie a gazdaképzést - már legalábbis, ha 1 hektárnál nagyobbat akar vásárolni.


Kérdező, ez mégis mit jelent?:

"Mezőgazdasággal szeretnék foglalkozni

Marhatenyésztéssel is foglalkoznék"


Mi az az is a kérdésedben. Mégis milyen ágazatra gondoltál? Merthogy 0 ismerettel rögtön szarvasmarha tenyésztésbe fogni nem bátor, hanem vakmerő dolog - ráadásul RENGETEG PÉNZ kell hozzá.

Néhány szóban vázolhatnád az elképzelésed: pontosan mit is szeretnél csinálni és egyáltalán van-e valamid hozzá? Istálló, földtulajdon, stb.

2017. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én feltételezem, hogy az már megvan neki.
2017. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg nem :-) (2-es vagyok)

Merthogy "Nulláról kéne kb el indulnom. " - írja a kérdező...

2017. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez is most olvasta a milliárdosról a kamu cikket, aki a nulláról teremtette a vagyonát marhatenyésztéssel, arról persze nem szól a fáma, hogy ebben a TSZ-t szétlopásának is nagy szerepe volt :)
2017. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valaki írt privátba,csak véletlenül ki töröltem.

Legyen szíves még egyszer le írni. És igen a nulláról kéne indulnom,maximum van kiöregedő marhatenyésztéssel foglalkozó ismerősöm,csak azért ingyen nem adná át (gondolom)... és legalább olyan szinten kéne valamit csinálnom amivel tudnék pénzt szerezni vagy ilyesmi. Felvásárláshoz vagy hasonló 'történet' meg valósításához.

2017. máj. 15. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!