Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ismertek valakit, aki foglalkl...

Ismertek valakit, aki foglalklzik bitcoin bányászattal rendesen nagyban és ért hozzá? Szükségem lenne segítségre

Figyelt kérdés

Új vagyok még a témában,de viszonylag már sokat olvastam. Szeretnék venni egy antminer s7-et. De csak akkor veszem meg ha valakivel tudok beszelni errol es elmond mindent amit tudnom kell.

Nagyom hálás lennék :)

Válaszotokat elore is koszonom



2017. aug. 11. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Azzal nem fogsz semmit keresni, csak veszteni.


0,25 W/Gh amikor már 0,098 W/Gh-nél tartanak akik nagyban csinálják. És az áramot is olcsóbban kapják mint te.


Tehát min. 3x kevesebb költségbe kerül nekik az üzemeltetés. És az nyer akinek a legkevesebbe kerül. Mivel a bitcoin bányászat áram átalakítása bitconná.

2017. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Számoljunk ugy hogy az aram nem kerul semmibe:)

Es egyebkent az eszkoz ha jol tudom 4.7 th/s al tud dolgozni

2017. aug. 11. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Tehát anyukád fizeti a számlát :)
2017. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

40 forintos árammal havi 38 ezer forintnyi áramot fogyaszt. (Ez fel fog tűnni annak akitől veszed az áramot.) És 35 ezer forintnyi bitcoint termel.


4-12 hónap áramköltség nélkül talán visszahozza az árát, ha addig nem megy tönkre a hardver és nem szűnik meg az ingyen áram. Az árfolyamtól és a nehézség emelkedésétől is függ mennyi idő alatt.


Közben csinálsz egy párszázezres áramszámmlát annak akitől van az áram.

2017. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fektess felhőalapú bérbányászba...
2017. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, erről tudsz bővebb infót adni? akár írást, akár linket?


Nulladik, ha annyira bányászni akarsz, nézd meg inkább az etherium lehetőségeit. Azt még úgy ahogy lehet bányászni házilag. De a bitcoin akkor energiaigényű, hogy lényegében az áramot adod el, amit elhasználsz. Ha miközben ezért pénzt kapsz de neked nem kell továbbfizetned az valóban jó üzlet, de nem jobb ha ezenkívül további nyerseséged is lesz? És ez utóbbit akkor is folyathatod ha mgszünik a villany támogatód.

2017. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A felhő alapú bányászat úgy működik, hogy van egy cég aki bérbeadja az általad megvásárolt mennyiségű bányszati jogot, pl. vásárolsz tőle 4-5Th-et jóval olcsóbban mint ha megvennéd a riget, és automatikusan kifizeti minden nap a termelt mennyiséget, amennyiben elérted a minimum kifezést, ha nem érted el akkor csúszik másnapra, vagy arra a napra mikor összegyült. Azért jó mert pl. ahol én vettem a jogot ők izlandon vannak így a hűtés meg van oldva, és olcsó az áramfogyasztásuk is, és nem neked kell a beállításokkal foglalkoznod, meg elviselned egy plusz hangos fűtőtested a lakásodban hanem csak belépsz és látod mennyit termeltél vagy épp áttudod állítani, hogy mit szeretnél termelni stb. és egy szakértő csapat folyamatosan foglalkozik vele. Nincs plusz költség mert benne volt az árban, és a napi megtermelt kriptopénzből von le egy minimálisat. Ha gondolod írj rám, és adom a linket, mert itt nem linkelhetek.
2017. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DavidKompaktor válasza:

Tudtok ajánlani bér alapú bányászatot?

Kaptam egy ajánlatot $600-t kellen fizetni, 3 évig termelni?

Vélemény?

Köszönöm

2017. nov. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két megbízható bérbányász cég van, az egyik a Genesis a másik pedig a Hashflare, minden más kamu! Cryptocompare nevű oldalon nézhetsz utána a legtöbb dolognak, de én óvatos lennék.
2018. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!