Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri vendéglátóegységet nyitni?

Megéri vendéglátóegységet nyitni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és jövőre végzek az isolával.Szeretnék kávézót vagy éttermet nyitni kesőbb lehet mind a kettőt.

Vendeglátás szervezőnek tanulok (azaz vendéglős)

Nagyon szeretem a szakmát sok helyen voltam már tapasztalatgyűjtés gyaránt de nem tudom bele merjek-d vágni.

Dolgozni is voltam sok helyen pl.lagzik,születésnapok,keresztelők de étteremben is felszolgalok heti 3-4 alkalommal tanév közben. Tudom mi, hogy működik hiszen benne vagyok.

Csak azt nem tudom bele merjek-e vágni.

Tudom, hogy sok engedély kell és, hogy a hely bérlése is 100k körül van.

Körülbelül mennyi pénzre lenne szükségem?Tapasztalatokat szeretnék és tanácsokat. Előre is köszönöm:)


2017. aug. 14. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen eredeti ötlet... beférsz még a másik 900 kávézó közé
2017. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy pincérkedtél nem látod át hogy működik egy vállalkozás.
2017. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Több milkó kell a nyitásra és ennyi vésztartaléknak . Akkor már bele lehet ugrani .
2017. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az üzleti tervig sem jutottál el és fingod nincs aköltségekről, hisz utána sem néztél, így nem, nem éri meg.
2017. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"hely bérlése is 100k"


Ja, hetente. Ennyiért egy garzont tudnál max bérelni egy hónapra.

2017. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!