Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásokat ismerte...

Milyen vállalkozásokat ismertek aminek legfőbb kiadása az áram?

Figyelt kérdés
Olyan vallalkozasokat keresek amelyek sok villanyaramot hasznalnak fel, es az a legnagyobb kiadasuk pl:szerverfarm
2017. aug. 17. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Marihuánatermesztés.
2017. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
kriptobányászat
2017. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alumíniumkohászat. :)
2017. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Áramszolgáltató
2017. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kriptobanyaszatba kb a bevetel hany % megy el ra?
2017. aug. 17. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Nohát, csak nem pedzegeted az ötletemet?

Én már mikor arra gondoltam, hogy arról kéne meggyőzni vállalatokat, hogy kössék le magukat az ELMŰről.

Helyette én viszek generátort meg bicikliket, jópár kínait vagy migráncsot, aztán majd termelik azok az áramot a bicikkit hajtva :P

Fizetni se kell nekik, dolgoznak azok egy marék rizsért, főleg, ha suhogtatom közben a korbácsot :P

Csak épp nem találtam ennek megfelelő szakmakódot a bejelentésnél, így az ötlet hamvába holt :P :P

2017. aug. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!