Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 5 millió forintot milyen...

5 millió forintot milyen vállalkozásba lehet befektetni vidéken, ami jól jövedelmező?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, hogy az adott vidéken egyáltalán milyen vállalkozások léteznek. Lehet, hogy egyikbe sem érdemes...
2017. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt azt vedd figyelembe hogy ez max kicsi egyszemélyes vállalkozásra elég ahol te megad dolgozol és nemigen maradna meg több mint egy egy átlagosan jónak mondható fizu + kafetériával szabadsággal táppénzel fizettet ünnepekkel. Ami a vállalkozónak nem jár.
2017. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak olyan vállálkozásba szabad kezdeni olyan munkát érdemes csinálni amiben teljes egészében hiszel és szereted, mert a vállalkozás egész embert és egesz napos elfoglaltság. Az év minden napján ha esik ha fuj. Ha eszt nem tudod vállalnü akor ted a pénzt bankba és menj el alkalmazotnak
2017. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vállalkozni elég kevés pénz az 5 millió. Persze vannak kivételek, de bármi komolyabb dologhoz több pénz kellene. Ha még fiatal vagy, 20as éveid elején jársz mindenképpen tanulj. Én is érettséginél félvállról vettem a dolgokat, nem is vettek fel sehova. Sokadszorra lett meg a nyelvvizsgám másik fele, mert lusta voltam, mindig bíztam benne meglesz. Másodszorra felvettek mérnökire, igaz onnan átjelentkeztem gazdaságira, de csinálom. Most már látom, a mai világban elindulni esélytelen egy végzettség nélkül.
2017. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Új módi a startupok fejlesztésbe fektetni. Itt nem te vállalkozol, csak a pánzt adod ahhoz, amihez más (remélhetőleg) jobban ért, jobb piaca van.


A startup-fejlesztő cégek nem egy vállalkozásba teszik a pénzt, hanem csomagokba. Így lehet, hogy az egyik megbukik, a másik meg nyer. Ha nem Magyrországon lennlnk, akkor még azt is mpndanám, hogy ez egy igazságos rendszer.

2017. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!