Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ismertek olyan ceget akik...

Ismertek olyan ceget akik kifejezetten helyi marketinggel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Helyi vallalkozasomat szeretnem nepszerusiteni 20.000 fos varosban(allateledel bolt) fokent facebook/online marketing erdekelne

2017. aug. 23. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
igen
2017. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hasznos komment volt, köszönöm :D
2017. aug. 23. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Facebookon csinálsz egy oldalt megadod a bank számlaszámod, és fizetsz. Magyarul van leírva minden. Pár fénykép, napi posztok.

Ehhez nem kell egy embert havi 50 ezerért felvenni.

2017. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szeretnék növekedni, és a minőségi munkáért fizetek amennyit megér.

Magamnak is meg tudnám csinálni igen...

Csak a Fb. Marketing egy szakmává nőtte ki magát. Tudnék én téglafalat is építeni, láttam hogy csinálják, csak valószínűleg összedőlne a 20. tégla után :)

2017. aug. 23. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj már, persze, hogy vannak opciók, le is van írva. A marketingesek is onnan tanulják.

100-150 ezer ft 2 hónapig tud menni egy kampány, és csak ennyit kifizetnél egy cégnek.

Én egy hónap alatt elköltöttem 50 ezeret, és napi 40 vevőt hozott.

2017. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A helyi marketing is külön technikává nőtte ki magát. Ha rákeresel, hogy Lokális Marketing, már sok cikket találsz a témában.


Összefoglalva.

1. a Google Cégem eszközön kell regisztrálnod magad, hogy a Google-ben legyen ráhatásod a céged megjelenésére.

2. A Google-ben optimalizálnod kell helyi keresőoptimalizálással, hogy jó helyen jöjjél ki a keresőben.

3.Cégadatbázisokba sem árt bekerülni, mint az AranyOldalak

4. Közösségi felületeket is el kell látnod, a Facebook, Waze, Foursquire felületek már jól optimalizálhatóak lokális keresésekre.

5. Hirdethetszis helyi célzással akár az AdWords akár a Facebook felületein.


A lokális marketing egyre fejlődik, szóval érdemes követni pár blogot a témában.


Tehát vannak cégek akik ezzel foglalkoznak, de most nem neveznék meg egyet sem, keress rá a Lokális Online Marketing szóra a keresőben.

2018. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!