Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Élelmiszer és vegyi áru...

Élelmiszer és vegyi áru üzlethez, hol érdemes befektetőt keresni?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, így még nem tudtam tőkét előteremteni viszont vállalkozást szeretnék elég rég óta. Az üzlet profit képes vállalkozás, ott olyan körülmények között ahol megnyitnám. Komoly érdeklődőket keresve, milyen MAGYAR oldalakat ajánlotok erre? Külföldi befektetőkkel nem nagyon szeretnék dolgozni, vannak jó magyar oldalak?

2017. aug. 29. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Sehol. Ilyesmire senki nem ad pénzt, annyi élelmiszer és vegyiáru üzlet van mint a szar. Nem kell egy szar+1. senkinek. Bocs.
2017. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Áhh mindent értek, szóval egy jól felépített üzleti vállalkozás a nyomába sem érhet a több ezer 1000%-os biztos hozamú befektetésnek...:(
2017. aug. 29. 17:37
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Senki nem ad erre pénzt, még egy veterán üzletvezetőnek sem fognak pénzt adni, te meg fiatal tapasztalatlan vagy, teljesen felejtős.
2017. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Így van. Befektetéseket általában meglévő vállalatokra tesznek az emberek. Nem pedig egy ötletre, ami semmilyen módon nincs még kész.
2017. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

"egy jól felépített üzleti vállalkozás"


Sehogy nincs felépítve. Csak ötlet van.

2017. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Senki nem is mondta, hogy egy nem kész ötletre utaljanak nekem milliókat. Attól, hogy fiatal és tapasztalatlan vagyok még nem garancia a bukás. De nem is ez a kérdés.
2017. aug. 29. 17:58
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok eleresztve szabadidővel, hogy heteket vagy hónapokat dolgozzak egy olyan ÖTLETTEL amire nincs semmilyen fedezetem, hogy aztán mutogassam és elhajtsanak vele. Az ötlet megvan, erre keresek embert aki érdeklődik az ötlet iránt, a befektető jelenléte és 'támogatása' mellett elindulhat a felépítése. Én ezt így gondolom korrektnek.
2017. aug. 29. 18:02
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Ja értem, szóval te nem igazán akarsz dolgozni az ötleten, mert nincs időd, de más aki érdeklődik az ötlet iránt, az csinálja meg, a befektető meg támogassa. Tényleg korrekt :D:D
2017. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt anno halom ötletem. Pl már 20 éve kitaláltam,

hogy össze kellene hozni Swarczit, Stallonet, Dolphot, és

a hasonlóakat egy akciófilmben. Köcsög hollywoodiak nem

megcsinálták helyettem? Pedig az én ötletem volt, le

kellett volna védetnem :(

2017. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, hiába vennéd fel a régi tulajt, nyilván azért dőlt be korábban a bolt, mert:

-nem értett hozzá

-mégsem volt a 4000-es lakhelyeden 10 000-es átmenő forgalom jelentős vásárlóerő


Továbbá:

-kétlem, hogy 40 km-ről bevonzanád az embereket

-hiába gondolod, hogy ha a helyiektől veszed a gabonát, majd bérsüteted a kenyeret ez odavonzaná a városlakokat

-"Pista bácsi" disznajából készült kolbászért sem mennének az említett 40km-es vonzáskörzetből

-kétlem, hogy azzal, hogy te helyi termékeket árulsz vetekednél a közeledben levő Tesco-val

véleményem szerint téves az elképzelésed, hogy sokkal olcsóbb lennél a multinál


De hajrá, majd kiderül!

2017. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!