Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Startup vállalkozást indítanék...

Startup vállalkozást indítanék. Hol találok ehhez tehetséges, motivált embereket?

Figyelt kérdés
Startup vállalkozást indítanék, pénzt fektetnék be olyan motivált emberek elképzeléseibe, ötleteibe, találmányaiba, akik anyagi vagy bármilyen oknál fogva nem tudják megvalósítani, " kézzel foghatóvá,, tenni az adott dolgot, melyben amúgy kiemelkedőt alkotnak. Hol találhatnék olyan embereket, akiknek szüksége lenne befektetőre ötleteik megvalósításához? Facebook csoportok, egyéb platformok, rendezvények?

2017. aug. 31. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Jelen! Ha gondolod írj privátot.
2017. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én indítanék céget, fejlesztőcéget, de ehhez relatív nagy tőke kell.
2017. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyságrendileg mekkora tőke? Írd le nyugodtan az elképzelésedet itt, vagy akár üzenetben.
2017. aug. 31. 20:49
 4/6 anonim válasza:
73%

Egy dologban (majdnem) biztos vagyok. Nem feltétlenül itt fogod megtalálni ezeket az embereket.

Rendezvények, kapcsolatépítés során szerintem sok okos, értelmes ötlettel rendelkező emberrel találkozhatsz, ráadásul személyesen!

Ezeken gyakran hallom a "már csak a tőke hiányzik" kifejezéseket.

FB-on is vannak egészen értelmes üzleti csoportok, ahol kimondottan értelmes emberek eszmecserélnek napi szinten, ott is érdemes próbálkozni.

2017. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Az indulás nagyságrendjétől függően 60-80 milliós tőke az, amire szükség van.
2017. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 40 millió kellene reklámokra. Priviben megbeszélhetjük, van honlapom is.
2018. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!