Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vegzettseg kell ahhoz...

Milyen vegzettseg kell ahhoz hogy radioban dolgozhassak hirfelolvasokent?

Figyelt kérdés
vagy nem tudom minek nevezzik ezt pontossan a hireket meg az idojarast mondja el csak a musorvezetest mar masik ember csinalja legalabbis amit en hallgatok radiot ott igy van?? es mennyit kapnak ezert hogy elmondja a hireket es az idojarast??

2017. szept. 3. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi.
2017. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uhhh elnyomtam a kategoriat mobilrol vagyok, elnezest
2017. szept. 3. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vegzettseg kell hozzá hanem jó külső, megfelelő beszeloke, és jó kapcsolatok
2017. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rádióban még jó külső sem kell :P
2017. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
A radio a kihalas szelen van, mar a kabel TV is haldoklik amerikaban. Javaslom, hogy mas karrier utat celozz meg, hiszen mire felnosz addigra mar nagy esellyel meszunt az osszes radio ado.
2017. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A rádió nem fog meghalni


Van ugyanis egy olyan terület, ahol egyelőre verhetetlen a képi tartalommal szemben. Ez pedig az, ahol csak hallgatni tudsz, mint kocsiban, munkahelyen.


Éppen ezért a rádióknak elég stabil hallgatottságuk van, amit nem tudnak növelni, de nem is csökken.


Az más kérdés, hogy rádiónak vagy podcastnak vagy minek fogják hívni

2017. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!