Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közgazdasági szakközép iskoláb...

Közgazdasági szakközép iskolában érettségiztem. Ahhoz, hogy bankban dolgozhassak, elég az érettségi?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ha van protekckód, akkor simán, ha nincs akkor esélytelen.
2017. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ügyintéző szeretnél lenni vagy magasabb pozícióra vágysz, akkor ahhoz egyetemi végzettség kell. Ha biztonsági őr akarsz lenni vagy egyéb ilyen "főzzél már nekem még egy kávét Juliska" típusú munkára jelentkezel, oda elég az érettségi és/vagy szakirányú OKJ-s végzettség. :D
2017. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehogy már egyetemi végzettsége legyen a banki ügyintéző (pultos) Magdikáknak...

Biztos van egy-kettő fiatalabbnak, gondolom jókora előny jelentkezésnél, de az átlag ott ülő ötvenes, hatvanas tehenekből ezt én ki nem nézem.

Azt már inkább, hogy egy érettségijük van, plusz mellé valami már ott dolgozó tolta be őket. Ez a kettő így együtt.

2017. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ügyintézőnek középfokú végzettség pénzügyi képesítéssel (okj) elég+értékesítési attűd

ha mást csinálsz pl hitelt bírálsz el oda csak diplomával lehet.

Ez mind pozíciófüggő

2017. szept. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem mostani kérdés, tudom :D

Tudtommal elég az érettségi, ugyanis, ha felvettek, ők díjmentesen taníttatnak, és képeznek ki az adott munkakörre...Ha nem sikerül a vizsgád, akkor viszont vissza kell fizetned a tanfolyam díját. Ha sikerül, akkor pedig x időre kötnek veled szerződést az adott banknál.


Bocs, ha tévedek, én így tudom.

2017. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!