Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Engedélyköteles a fuvarozás,...

Engedélyköteles a fuvarozás, szó4ólapterjesztést és online marketing?

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Vállalkozói engedély kell hizzá
2017. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyi?
2017. szept. 9. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, meg jó pár millió Ft ami neked nincs.
2017. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És honnan tudod hogy nincs?
2017. szept. 9. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert látszik rajtad. Feljössz a gyk-ra érdeklődni ilyesmiről, amiről normális ember hivatalban/könyvelőktől/jogászoktól kér tanácsot, személyre szabottan. Tehát neked egy ötleted van, amit nagy valószínűséggel nem fogsz megvalósítani, hanem maradsz a szalag mellett.
2017. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Éééééés zárható.
2017. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem számos ötletem lenne és még hasonló megjegyzésekbe botránykoznánk bele, képzeld el, hogy egyslzről meg is vannak hozzá a szükséges képességeim és ezen felül megvan a szükséges vagyonom is.

Mert tudod alapvető gazdaságföldajzos tudnivaló:

A tőke nem csupán pénz lehet, hanem: pénz, tárgy, tudás

Úgyhogy meg is tudom valósítani ha érdekel. ;)


További mindenjót ja és ne haragudj a hangvételem miatt, csak egyrészről fáradt vagyok este 11 kor másrészről pedig amúgy tényleg köszi a segítséget. :) Az általad írt kommentfajtáktól általában nem szoktam kiakadni.

;)

Üdv.

2017. szept. 9. 23:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne hagyd lehúzni magad, vágj bele bátran abba, amit elterveztél!
2017. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5ös egy lúzer, talán a szalag mellől..

Nagy butaságokat ír. Ezt nem a könyvelőtől kell megkérdezni, főleg nem jogásztól és ezt mindenki tudja hogy miért nem aki használja az eszét.

2017. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vállakozói eng. Szükséges, önkormányzat adja ki, azonnal kiadják. Ha többen csináljátok akkor bt. Vagy kft. alapítása szükséges. Ide törzstőke kell ami nem.kötelező kp-ben. Tárgyi eszközökben is lehet.pl haszongépjármű.
2017. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!