Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Eszközkezelős ház lehet cég...

Eszközkezelős ház lehet cég székhelye?

Figyelt kérdés
Vállalkozást szeretnék indítani, viszont a székhely kérdést sehogy nem tudom megoldani. Lenne egy ingatlan ami rokonoké. Illetve csak volt mert már az eszközkezelőé sajnos. Ebben az esetben be lehet jegyezni, mint székhely?

2017. szept. 12. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Csak a tulajdonos(ok) illetve ha van, a haszonélvező(k) írásbeli befogadási nyilatkozatával.

Ha sehogy sem tudod megoldani vegyél igénybe székhely-szolgáltatást. Olyan 2000 ft havonta.

2017. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ha a tulajdonos hozzájárul. Viszont az eszközkezelő valószínűleg nem fog hozzájárulni...
2017. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom a székhely-szolgaáltatást. Bár nem tudom, kis városban lakunk, nem tudom elérhető-e itt is. :/
2017. szept. 13. 11:29
 4/7 xswerdy ***** válasza:
nem tudom, az eszközkezelőnek mi baja lenne belőle, ha hozzájárul. De lehet, hogy nincs kapacitásuk ilyenekkel foglalkozni.
2017. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Érdemes ezt a cikket elolvasnod:


[link]

2017. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xswerdy ***** válasza:
48%

ez a cikk nem erről szól. A székhelyszolgáltató olyan cég, aki pénzért megengedi, hogy az irodája legyen más cégek székhelye. Ott átveszik a postát, esetleg egyéb szolgáltatást is nyújtanak. Fent valaki javasolta is, hogy ilyen helyre jegyeztesse be a kérdező a cégét. És a belinkelt cikk szerint tervben van, hogy ilyen szolgáltatást ne lehessen bérelt ingatlanban nyújtani. Tehát a székhelyszolgáltató nem működhet bérelt ingatlanban a jövőben.


Ettől függetlenül cég működhet bérelt ingatlanban, ha a bérbeadó ahhoz hozzájárul, jelen esetben az eszközkezelő.

2017. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom megkérdezni majd őket, hogy mivel járna ez. Vagy előbb a könyvelőt. Attól tartok, hogy ilyen esetben odajárnak majd ellenőrizgetni vagy ilyesmi.
2017. szept. 14. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!