Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha eus pályázaton keresztül...

Pamexa kérdése:

Ha eus pályázaton keresztül szeretnék saját kisvállalkozást inditani, hol tudom a pályázatot kiírni, ki tud ebben nekem segiteni, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Olvasgattam különböző weboldalakon, de nem tudok eligazodni rajtuk. A helyi önkormányzathoz forduljak vagy ez csináld magad akció?

2017. szept. 13. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Most én is ezen szenvedek, én utánajártam már. Sajnos kezdő vállalkozónak nincs jelenleg semmiféle uniós pályázat.Csak már működő vállalkozásoknak adnak, amelyik már bebizonyította hogy életképes, és van mögötte 1 lezárt naptári év.

De ezek helyi dolgok, lehet hogy ahol élsz, ott van valami lehetőség.

Vannak MFB PONTOK, ahol ebben kapsz tájékoztatást. Keresőbe írd be, MFB pontok, nézd meg lakóhelyedhez legközelebb hol van ilyen. Már kistelepüléseken is van, van ahol úgy, hogy az egyik bankfiókban./nálunk OTP-nél/Van ahol van külön fiók.Itt elmondják mik a lehetőségek.

Ha regisztrált álláskereső vagy, 1 hónap múlva kérheted vállalkozóvá válásodat.25 év alattiaknak adnak max.2 milliót, de előfinanszírozású.25 év felettieknek 6 hónapig adnak havi 135ezret, ha vállalkozik.De helyileg ez nem biztos hogy mindenhol így van.Érdemes mindenhol érdeklődni:önkormányzat, MFB pont, vállalkozói iroda, iparkamara, bankok, stb.Az is jó, ha akinél könyveltetni fogsz, elmész hozzá és öradíjat felszámítva kérsz tanácsot, sokszor ők jobban tudják a pályázati lehetőségeket.

2017. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"hol tudom a pályázatot kiírni"


A pályázatod nem te, hanem a nagyok írják ki.

Te csak pályázhatsz.

2017. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valakivel meg kell íratnod a pályázatot, aki ért hozzá.

Ha olyan pályázatban akarsz részt venni, ami bankon keresztül van,mondjuk mikrohiteles, nekem azt mondták OTP-nél, ők megcsinálják, megírják a pályázatot, menni kell közjegyzőhöz, mindnek díja van, kb. össz.150 ezer FT-ba kerül. Ha nem nyered meg, ez a pénz elvész.

2017. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!