Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Counter-strike global offensiv...

Counter-strike global offensive gambling oldal létrehozása üzemeltetése?

Figyelt kérdés

Mennyire lenne érdemes egy ilyen oldalt üzemeltetni ?

Milyen költségekkel járna ? Illetve mennyire legális egy ilyen szerencsejáték oldal ?

Aki járatos ebben a témában írjon privátot vagy hozzászólást.Köszönöm.



2017. szept. 14. 02:32
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Legálisnak nem mondanám, nagy befektetésnek annál inkább.

Gondolj bele. Neked meg kell venned azt a bizonyos Dragon Lore-t, késeket, skineket. Persze nem kell egyből egy atse raktárat létrehozni, de ha nincsenek, nagy skinek akkor senki nem fog játszani.

Akkor most tegyük fel, hogy már van egy jól menő, nagy siteod. Mivel a gambling a Valve szabályai szerint illegálisak, ezért szépen lebanolhatják a botokat és oda az összes skin (pl a skinsjar-t is banolták, pedig az egy egyszerű trade site volt).

2017. szept. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és olyan előfordulhat hogy egy-egy ilyen játékbeli skinnek megnövekszik az értéke ? érdemes venni ilyen célból ?
2017. szept. 15. 17:39
 3/5 anonim válasza:
Persze, előfordul, bár legtöbbször lefelé mennek az árak. A helyedben vettem volna Major matricákat és pár év múlva eladtam volna.
2017. szept. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem 10-20 ezres dologban gondolkodnék hanem 1-2milliós.

Más csoportokban is utána érdeklődtem egy ilyen oldal nem ennyinél kezdődik.

2017. szept. 16. 18:15
 5/5 anonim válasza:
Hát túl nagy értéknövekedésekre ne számíts :D Egyébként én a helyedben nem kezdenék el ilyen oldalt üzemeltetni!
2017. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!