Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mi az, amit...

Szerintetek mi az, amit megéri árulni?

Figyelt kérdés

Van egy eleg jo helyen levo uzlethelysegem, ami most gyerekruha uzletkent uzemel. De nem igazan jottek be a szamitasaim, szoval gondolkodom, hogy masba fogok, mast arusitok.

Az uzlethelyseg eleg pici, es tudom, hogy barmit nem nyithatok csak ugy. De hatha van valakinke valami otlete/tapasztalata.

Koszonom!



2017. szept. 22. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

És ha most én azt mondom, nyiss egy játékboltot, akkor azt fogod csinálni?

Bocs, de egy üzlet megnyitásához/működtetéséhez először is tudni kéne, hol van az üzlet, mekkora a település, forgalmas hely vagy kieső utca, milyen boltok vannak a településen, milyen termék árusításához értesz (pl hiába írom, hogy árulj számítógépeket, ha nem értesz hozzá.


Amúgy ma Magyarországon szinte semmilyen üzletet nem érdemes nyitni, mert a magas adóterhek miatt egyre másra mennek tönkre, valamint minden a netes vásárlásra helyeződik át.

2017. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Óbudán van egy forgalmas utcán az üzlethelység.
2017. szept. 22. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor végezz "piackutatást", kérdezd meg a vevőidet, mit látnának még szívesen a boltodban, mi az, amit nem találnak meg a környéken vagy messzire kell menni érte?
2017. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Saját üzlethelyiség vagy bérelt?

Ha saját, akkor add ki bérbe. Legyen a bérlő baja, hogy mivel keresi meg a bérleti dijat. :D

2017. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bérlem:/
2017. szept. 22. 16:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Bitcoint, azt sehol nem árulnak, csak 1 Bitcoin ATM van Magyarországon.
2017. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te vagy az, akinek havi 150-200 ezer ft jön be ruhából és a minap kérdeztél szintén itt a gyakorin?


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Szerintem, ha a 2-300 ezer ft a nettó bevételed, akkor én a helyedben nem váltanék. Inkább tényleg megpróbálnám feltérképezni, mivel bővíthetném a profilomat. Vagy feltennék a netre is ruhákat, amiket elkülönítve tartanék.

2017. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdező nem én voltam.
2017. szept. 22. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod mit?

Bármit, amit olcsón tudsz megvenni, drágán tudod eladni és nagy rá a kereslet.

Teljesen mindegy mi a termék, csak a fenti három szempontnak feleljen meg.

2017. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!