Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy angliai kisvállalkozás...

Van egy angliai kisvállalkozásom, és szeretnék PayPal accountot hozzá, hogy működik?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy tudnak közvetlenül fizetni rá úgy, hogy egy magyarországi devizaszámla van hozzákapcsolva, vagy kell hozzá az angol számlám is? A bankiszolgáltatások kint katasztrofális színvonalúak, és nem szeretném, hogy azon keresztül fizessenek az ügyfeleim. NEM pénzmosás vagy adóelkerülés a célom, egyszerűen olyan szinten elégedetlen vagyok a bankok színvonalával és biztonsági intézkedéseivel, hogy nem szeretném őket erre a célra igénybe venni. Kint adózok, adóbevallásom mindig pontos, és időben elkészített. Mik a lehetőségeim a semmirekellő banki szolgáltatások nem igénybevételére?
2017. okt. 10. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szarok a banki szolgáltatások, de én azért nem szabadulnék meg önként a bevételeim 95%-ától azzal, hogy csak paypalos fizetést teszek lehetővé.
2017. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
he?
2017. okt. 10. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a bankokkal? Évek óta itt élek és vállalkozom, soha nem volt bajom. A Paypalt egyáltalán nem javaslom, teljesen hiteltelenné teszed a céged ezáltal. A komoly ügyfeleid 90%-át elveszted ha csak Paypal-on fogadsz el pénzt.
2017. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem. De egyszercsak a natwest kártyám blokkolta magát a semmiből, előzmények nélkül, rendszerhibamiatt. Mondom jó...Rendeltem új pin kódot. 3 hétig bszták megküldeni. Mikor rájuk telefonáltam, kiderült, hogy 3-at is rendeltek a nevemben. Egyikről sem tudott a branch számot adni. Hova tűntek? miért nem küldték ki őket? Kiküldték, de nem adták át? se kép, se hang, semmi adminisztráció. Bementem panaszt tenni, és felvenni pár ezer fontot, hogy ne legyek pénz nélkül, és legalább a devizaszámlámon legyen elég keret, ha valakit ki kell fizetni. Erre közölték, hogy azt nem lehet. Csak Emergency cahs. Emergency cash. Az milyen jó. Nekik van ám ilyen szolgáltatásuk. Az emergency cash. Persze ennek az összegét sem tudták megmondani, hogy az mennyi lehet maximum. Elvileg bármikor felvehettem volna 5 ezer font összegik fiókból, kizárólag személyivel vagy útlevéllel. Ez benne van a szerződésben, persze erről ők nem is hallottak. A pint követelték, ami a jóvoltukból meg sem érkezett. Olyan seggek voltak az ügyintézők, mint 6 pár rendőrcsizma. Mikor panaszt tettem, a kivizsgálás alatt összevissza hazudoztak, hogy mi miért történt. Na EZT NEM. Megszűntettem a számlám, erre kijön egy levél, hogy ők döntöttek a számlazárolásról. Ez mi a fsz? Profin beszélek amúgy angolul, nem arról van szó, hogy félreértettek volna, vagy én őket, mielőtt valaki ezzel jönne ide gizdázni. Évek óta kint élek, de én még ilyet az életben nem láttam, sem itt sem máshol. A Lloyds se volt gyenge de ezek a szerencsétlenek minden határon túlmentek ezzel. Soha többet nem rakom a pénzem ilyen blfaszokhoz. De most hogy utánanéztem, a többi se jobb.
2017. okt. 10. 21:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdés tövábbra is: technikailag megoldható ez? A devizaszámlám Magyarországon van az OTP-nél. Nem érdekel, hogy ki milyen csodálkozást vág le, nekem ebből a szrfolyamból nagyon elegem van, ami ezeknél a tehetetlen mulya közveszélyes barmoknál munka címszó alatt folyik. A megítélésem meg a klientúrán múlik, eddig sem hirdettem magam sehol, kézről-kézre adnak, és azokat is, akik velem dolgoznak. Elég jól elvagyok, nem vágyok sokra csak arra, hogy nyugodt életem legyen és csinálhassam, amit szeretek, és ne ilyen marhákkal keljen az időmet húznom, mint a teszetosza banki alkalmazottak. Azt is kb leszarták, hogy durván veszélyeztették a számlám biztonságát. Mi az, hogy 3x rendelnek egy pin kódot egy kártya után? HOGY? mire fel? és semmi dokumentáció. Jó tudni, hogy ilyenek ügyelnek a megtakarításainkra.
2017. okt. 10. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem.
2017. okt. 11. 22:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, bocs hát eddig én is eljutottam. Van is accountom. Nem ez volt a kérdés...
2017. okt. 11. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Sikerült amúgy a legrosszabb bankokat kiválasztani.


Céges számla, és kártya, azt hozzácsatolod a PayPal acc.-hoz.

A magán és a céges opciónál a cégest válaszd ki.

Viszont készülj fel rá, hogy nagyon nagy százalékot vesznek le, plusz a kártyára rakás sem ingyen van. És onnan sincs ingyen a kivétel. Persze az elhanyagolható szám a paypalhoz képest.

2017. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Most egy Transferwise accountban gondolkozom, bar sajnos kenytelen voltam nyitni szamlat is.
2017. okt. 15. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!