Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik vállalkozás lehetne a...

Melyik vállalkozás lehetne a legsikeresebb ezek közül? Burkolás, büfékocsi/lángos/, kereskedés/pl. pólók, farmerek/, valamilyen szakbolt. Ezekhez mindhez van képesítésem.

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok melyikre lenne jobban igény.

2017. okt. 10. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

jelenleg a burkolás.

Szinte 0 tőkével elindulhatsz és ha nem vagy kókler garantált a havi 800e-1M.

2017. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

@21:41


Te is valami mesevilágban élsz..

2017. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen? Miert is? Keress burkolot nekem pesten aki napi 50e alatt ad munkadijra árajánlatot. Garantálom honapkra elore lesz betablazva.
2017. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Amelyikre a képesítésed és piacismeret alapján elkészített üzleti terved a legjobb mutatókat hozza sokadszorra is átgondolva.


Voltaképpen, van egy burkolói, egy vendéglátóipari eladó, vagy üzletvezető, meg egy kereskedő üzletvezetői, vagy eladó szakmád?


Ettől még sikeres egyik sem lesz. Pláne nem a "valamilyen szakbolt" :-).


De legalább nem kell emiatt plusszba felvenned munkaerőt, ami pl. büfékocsinál, valamilyen szakboltnál kereskedésnél nem igényli az érintésvédelem, munkahelyi kockázatbecslés, képzési anyagok megcsináltatását nyitóra, spóroltál bér és járulék mellett, pár tízezret, ami jó, mert már ennyivel is kevesebbet kell megtérüljön a beruházásod.


viszont nyitott kérdések sora vár a megválaszolásra:

Hozzáadott érték, specializáció, reális igényű fizetőképes kereslet, konkurencia elemzés, helyettesítő termékek, staekholderek, külső-belső tényezők, cash flow terv, marketing mix, stb, stb.,stb.


és ezt mind ahány féle üzlet annyiféleképpen és annysizor végig zongorázni.

2017. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

3: Mi az hogy napi??

Árat m2-re kell kérni, nem időre. Az, hogy a burkoló fél nap alatt végez vele, vagy 1 hét alatt az már az ő dolga, engem az nem érdekel.

2017. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Napi bér :-))

Nálunk épp a villanyszerelő volt így.


5 napos munkának saccolta, másfél hónap alatt végzett, a munkadíja ettől nem lett több. Sőt jobb helyeken még kötbért is fizetnie kellett volna a szerződés szerint. Akkor meg csak lenullázta volna magát, minél jobban húzza.

2017. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hűha, van itt baj...


OKé, akkor segítek.

45 nm-es nappalimat a burkoló 3000 / nm áron burkolta PLUSZ ANYAG. Tehát ő jött, mindent én vettem.


Hétfőn lerakta a 70%-át, kedden délre végzett a maradékkal, majd hazament és szerdán 2 óra laatt kifugázta. Ez nagy jóindulattal 2 napi munka volt ( a valóságban egy hosszú és egy rövid nap).


Ezért kapott 135e forintot - természetesen számla nélkül. És még ő egy olcsó ajánlatot adott ahhoz képest, hogy volt referenciája, hogy normálisan dolgozik. Volt olyan aki ugyan ezt a manővert csak úgy vállalta volna (! Érted, az iparos szabja a feltételeket !), hogy legyen az EGÉSZ aljzatbeton telibe padloponozva (amivel ő nem hajlandó foglalkozni, oldjam meg ahogy akarom), mert szerinte csak úgy lehet "normálisan" lerakni a 60x30-as lapot, majd kér 4.000 / nm-t plusz anyag, amit csak ő hozhat és bemondásra fizessem ki neki az árát.

2017. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!