Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hónapról-hónapra egyre több a...

Hónapról-hónapra egyre több a felesleges pénzem, mibe fektessek be, ami profitálna?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha írsz privit, adom a számlaszámom. :)

Viccet félretéve, én kiokosodnék abból, hogy hová érdemes. A kiszamolo.hu blog gazdája feltett a youtube-ra egy tanfolyamnyi anyagot, abból sok mindent megtanulhatsz a pénzkezelés alapjairól.

2017. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jótékonyságba fektesd be. Erkölcsileg profitál.
2017. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy király lennél ha az előtted kérdezőtől megkérdeznéd tudsz e segíteni neki , azt írja bajban van ... A begyűjtött pihentetett stexre utaznak a csalók és a kapzsitól kijátsszák . Beleölik fejlesztésekbe erőltetik a hasznot és nagy bukta a vége zéró örömmel ...
2017. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Tervezem, viszont vagy 5-10 év múlva, mivel ez az állapot lehetséges, hogy csak átmeneti...

3. Milyen kérdező?

2017. nov. 19. 00:15
 5/5 Ricsi74zhf válasza:
Mindenképp vegye fel velem a kapcsolatot.Nekem csak 1 hasznos ötletem van,de abból jócskán lehet profitálni...
2018. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!