Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha a törökök idejöhetnek...

Ha a törökök idejöhetnek éttermet üzemeltetni, a magyarok miért nem nyitnak Gulyás büfét Törökországban?

Figyelt kérdés
Különösen azt nézve hogy a magyar konyha jobb mint a török, és azoknak meg több pénzük van mint nekünk??

2017. nov. 22. 10:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

1. a magyar konyha nem jobb mint a török, nézőpont kérdése.

2. a magyarok nem olyan élelmesek mint az ilyen déli/keleti emberkék (nézd meg kiknek van éttermük szinte a világ minden országában: arabok, törökök, olaszok, kínaiak, indiaiak)

3. honnan veszed, hogy nincs Törökországban magyar étterem? Gondolom nem egy van...

2017. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
#1: én nem annyira élelmesnek mint inkább invazívnak nevezném
2017. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Ivazív? Miattuk? Nem miattuk, hanem a befogadó ország miatt... én simán korlátoznám itthon a kínai és török büféket, túl sok lett belőlük.

1-es voltam.

2017. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
*invazív
2017. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Ki mondta, hogy nem nyitnak? menj ki, csináld meg! :-)
2017. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én mennék csak nincs lóvém...
2017. nov. 22. 10:40
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Mert nincs pénzük.
2017. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert a törökök nem szeretik a magyar kajákat.
2017. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

#3-as: "én simán korlátoznám itthon a kínai és török büféket, túl sok lett belőlük."


Miért gondolod, hogy neked kéne megmondani, hogy túl sok-e van belőlük?

Ameddig megélnek belőle, addig láthatóan van igény rájuk az ottaniaknak, és hagyj döntsék már el az emberek szabadon, hogy mit szeretnének enni (ameddig a kötelező, törvényileg előírt egészségügyi és egyéb szabályokat betartják).


Azon meg bőven lehet vitatkozni, hogy vajon a magyar vagy a török konyha jobb-e...

2017. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 L.Bandita válasza:

A magyar konyha a "nehéz" ételekre szakosodott, a törökök meg a könnyű kajákat szeretik. A magyar konyhában sok a disznó hús, próbálj meg disznóhúst rájuk sózni.

Egy kemencés lángosos büfét érdemes lenne náluk is nyitni.

2017. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!