Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek szükség van ma...

Szerintetek szükség van ma villanyszerelőre?

Figyelt kérdés

Villanyszerelő vagyok, de sehol nem hirdetem magam, más főállásom van, szóval csak ismerősöknek családnak szoktam mindenféle villanyszerelési munkákat csinálni a házban.

Kérdésem arra irányul, hogy szerintetek mennyire telített a piac egyéni vállalkozó villanyszerelőkkel, érdemes-e belefogni?

Épületvillamosságtant tanultam, így egy háznál a-z-ig ki tudok építeni mindent, ami villany.


2017. nov. 29. 07:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Sztem van még hely a piacon.
2017. nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%
Nekem pl jelenleg nagy szükségem lenne rá. Egész házban ki kell cserélni alumínium vezetékeket rézre, plusz fi reléket beépíteni, EPH-t kialakitani ilyesmi. Gyűjtöm az ajánlatokat szakemberektől. Kb 1-2 hetes munkát mondd mindegyik és a legolcsobb is olyan munkadíjat, hogy ha havi egy ilyen munkája van akkor is kényelmesen megélhet.
2017. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Jelenleg minden építőipari munkásból hiány van. Egy családi ház villanyszerelése simán lehet 1 millió forint anyaggal és ebben nincs semmi extra, pl. intelligens világítás.
2017. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
Simán lehet, ha valami extra nagy ház. Azért egy átlag 80-100nm családi ház nem 1M. Tudom, mert most gyűjtöm az ajánlatokat. Van bőven szakember. Eddig 500e volt a legdragabb, de 200-500 között mindenféle volt.
2017. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem igen. Most vagyok lakásfelújításban :) Nem egyszerű semmilyen szakmunkást találni!

Komolyan mondom, ha most kéne szakmát választanom tuti kőműves, vagy villanyszerelő lennék, vagy valami ezekhez hasonló, pedig nő vagyok! :)

2017. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Van bőven kereslet. Villanyszerelő ismerőseim mind tele vannak munkával, sőt, sorra utasítják el a megrendeléseket mert nincs rá kapacitásuk
2017. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem nagyon van villanyszerelő ismerős, mert vagy beteg, kiöregedett, vagy más szakterületen van tapasztalata. Szóval netes szakember keresőket használtam. Simán jött egy rakás ajánlat. Persze olyan válasz is jött, hogy kapacitás hiány miatt nem tudja valaki vállalni.
2017. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 29. 13:36
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Pár hónapja tönkrement a biztosítéktábla. Nem akartam egy hétig várni, ezért olyat kellett hívni, akinek 20 ezer volt, hogy kijött.
2017. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem igazan jo szakemberekbol nagyon nagy hiany van. En csak a sajat peldambol kiindulva szeretem legalabb megnezni, hogy milyen a honlapja, facebook oldala 1-1 szolgaltatonak akivel kapcsolatba kerulok. Nekem fontos, hogy legyen egy igenyes felulet amin hirdeti magat az illeto, amibol persze nem kovetkezik az, hogy egybol jo szakember is, de nagyobb esellyel bizom meg a munkaval mint azt, akihez csak egy telefonszamom van. Persze a legjobb ajanlo level az meg mindig az, ha egy ismeros ajanl valakit aki neki is bevalt. De alapvetoen az emberek szerintem nem szivesen engednek be akarkit az otthonukba es egy honlappal, facebook profillal mar meg lehet szerezni az elso impulzusokat valakirol.
2017. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!