Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lehet vásárolni nagyker...

Hol lehet vásárolni nagyker áron olcsó, kimért édességeket? Szeretném őket tovább értékesíteni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

ha nem vagy képes arra se, hogy rákeressél, ennyi önállóság sincs benned, akkor sok gondod fog még akadni vállalkozóként azt hiszem.


[link]

2010. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az okos választ!! Hogy mire vagyok képes vagy mire nem,szerintem azt nem neked kell eldöntened. Van pár olyan hely,ahol nagyon jó áron vannak. Én csak arra voltam kíváncsi,hogy esetleg van-e olyan jobb,amiről még nem tudok.
2010. jún. 2. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hol laksz, de ha az ország északi vagy keleti felén, akkor ajánlanám Ukrajnát. Ha odáig nem szeretnél menni, akkor a nyíregyházi piacot. Ott vannak kilós és kétkilós kiszerelésben (ezek olcsóbbak), illetve kisebb csomagokban (negyed és félkilós), de azok drágábbak.
2010. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Székesfehérvár mellett lakom. Köszönöm válaszodat.
2010. jún. 2. 10:00
 5/7 anonim válasza:

09:45 -nek: Én már voltam párszor Ukrajnába, és imádomimádomimádom. :D Azok a cukrok, csokik... Zsákokkal hozunk haza! Na azok isteni finomak, és olcsóak, megéri, de tényleg!

Apropó, ott az Orbit rágót átszámítva magyar pénzbe 75Ft-ért vettük. :) Itt mennyi is? 150?

2010. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon gondolkodom Ukrajnán. Egészen pontosan hol lehet ezeket az édességeket ott beszerezni?? Valamint mennyit lehet áthozni a határon?? Üdv
2010. jún. 5. 19:39
 7/7 anonim válasza:
Próbáld meg a nagyobb csoki és keksz gyárakat magyarországon... azoknál mindíg lehet nagy mennyiségben venni, leselejtezettet(aminek kis gyártási hibája van de ugyanolyan finom) nagymamám zsákszámra hozott ilyen helyekről... :D
2010. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!