Ingyenes weboldal?

Figyelt kérdés
A simplesite.com nevezetű weboldalon 1,00 EUR értékben előfizettem 1 hónapra egy weblapcimet.. Még nem járt le az egy hónap sem, mire ilyen sms-eket kapok: SIKERTELEN Kártyás zárolás/vásárlás: -35,95 EUR . Még jó, hogy nincs a kártyámon pénz. De most ez mit jelent? Ha lenne levont volna tőlem ennyi pénzt? Mert én nem fizettem elő. Nagyon nem értem. Valaki tudja mit jelent??

#weboldal #domain #weblap #ingyenes weboldal #simplesite #simplesite.com
2017. dec. 9. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

-A simplesite.com nevezetű weboldalon 1,00 EUR értékben előfizettem 1 hónapra egy weblapcimet...

-Mert én nem fizettem elő. Nagyon nem értem.


Ez a két kijelentés kicsit üti egymást. Előfizettél, első hónap 1 euró, utána meg annyi. Azt írják, hogy következő havi előfizetést a következő hónap előtt 10 nappal vonják le kb.

2017. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerinted hogyan lehet INGYENES a weboldal, ha előFIZETTÉL rá/érte?

Figyelmetlenül kattintottál, ez a tandíj.

2017. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Mit is szeretnél tulajdonképpen. A leírtak alapján semmi elképzelésed sincs az egészről, s nincs is semmi értelme az egész próbálkozásnak.

Ha értelmes a cél, akkor nem az olcsóság a lényeg, hanem a minőségi tartalom, ami tőled függ, s megbízható fejlesztőcsapat és szolgáltató.

Ingyenes és reklám mentes tárhelyet lehet találni, de korlátozásokkal. Ha nem csak bohóckodsz, nagyon gyorsan rá fogsz döbbenni, hogy ezek mennyire nem tesznek jót a célod elérésében.

Nincs ingyen sehol a világban a domain. Csekély összeg. Annyira, hogy ha évi 1.5-2.5 ezer forintod nincs rá, akkor felejtsd el az egészet.

Megvan a tárhely, ingyen, megvan a domain kevés pénzből. És? Ettől még semmi sincs a neten.

Vagy keresel ingyenes, belőtt, kész rendszert. Választhatsz néhány sablonból, amit picikét alakíthatsz, pár dolgot be tudsz állítani.

És? Semmi. Üres oldal. Te töltött meg tartalommal?

Tudsz olyan anyagot felrakni, ami kellően érdekes lesz a google-nak? SEO szempontból kiváló, s dölni fognak oda az emberek?

Ha van ilyen anyagod, akkor miért nem akarsz pénz ellenében, de normális munkát?

2017. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Első hónap egy euro, utána "€35,95 for 3 months".


Account menüben a subscription részen tudod lemondani.

2017. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valóban nem értek hozzá!!(gondoltam kipróbálom)


Az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm, de nem igazán találom a subscription-t az account-nál, de még keresem..

2017. dec. 9. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Legalul, le kell görgetni.
2017. dec. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Unikonw válasza:
Ingyenes
2022. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!