Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismertek még olyan oldalakat,...

Ismertek még olyan oldalakat, ahol van ingyenes szállítás? (pl. Ebay, Aliexpress) Ilyenek kellenének.

Figyelt kérdés
A kérdés fent, kérlek adjatok oldalcímeket. :)

2016. júl. 23. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Pl. Banggood


De azt tudod h nem minden esetben ingyenes? Minden ajánlatnál külön meg kell nézni különösen a kedvező árúaknál. Gyakori hogy olcsóbb de a szállítással együtt drágább, mint máshol a drágább ingyenes szállítás. Ugyanakkor olyan is van ahol nem ingyenes a szállítás de fizetős szállítással együtt is olcsóbb mint máshol ingyenes szállítással...

2016. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket tudom, de köszi az ismertetőt. Ment a zöld. :) További oldalakat várok. :)
2016. júl. 24. 16:17
 3/13 A kérdező kommentje:
Most találtam pl. a wish.comot, ott sok akciós cucc van, és 1 dollár a szállítás. Csak azoknak írom, akik hasonlóan csórók, mint én. :D
2016. júl. 29. 17:24
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Köszi ez nekem is új volt.
2016. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs mit. Én is csak most tudtam meg. :D
2016. júl. 29. 18:04
 6/13 anonim ***** válasza:
2016. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
dx.com, everbuying, tinydeal,
2016. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
de gearbest.com sem rossz, van EU raktárja is, tehát már az ár nem lesz több mert EU-ban van. Mobilokra, tabletokra szupi oldal
2016. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
77%
utolsó jól mondja, az európai raktár nagy kincs mert európán belül nincs adó és így olcsón lehet kínai telefont venni.
2017. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár ez nem külföldi oldal,de az egeszsegguru.hu -ról szoktam ami olyan, mert abszolút nem reklámozzák de a szállítás ingyenes! És nem úgy mint általában,hogy kéne minimum rendelési összeg.


Egyébként Ebay-en kívül nem szoktam máshonnan külföldről ja de,még a VidaXL jutott most eszembe ott is ingyenes.😊 Pedig izgatná a fantáziám más oldal is,de úgy vagyok vele,hogy Ebay-t már ismerem. Van valami strawberry.net is.

2018. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!