Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Havi 300-450 ezer Forint...

Havi 300-450 ezer Forint többletet mibe érdemes visszaforgatni?

Figyelt kérdés

Van néhány elképzelésem, de kíváncsi vagyok minden egyéb ötletre. mlm bohócok kíméljenek!

Szívesen megosztom az elképzeléseimet, ha valakit érdekel.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 18. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ingatlanba. Te mit szeretnél?
2017. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elsődleges célom nekem is az ingatlan, illetve borbélyszalon. Körüljártam már a borbély témát, és alapvetően egy kis üzletet viszonylag kevés pénzből be lehet indítani, a probléma nagyobb része az, hogy hogyan találjak bele megfelelő szaktudással rendelkező alkalmazottakat.
2017. dec. 18. 01:43
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Bitcoin, cryptopenzek
2017. dec. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xswerdy ***** válasza:
75%

ha a vállalkozásod termel ennyi fölös pénzt, akkor a legelső dolog, amit el kell döntened, hogy a mostani üzletedet bővítsd, vagy valami totál újba kezdj. Az elsőnek előnye, hogy ott ismered a dörgést, a másodiknak pedig az, hogy kisebb a rizikó, ha két területen van bejáratott üzleted.


A borbély szalonok rettenetesen terjednek. Nem tudom meddig lesz ez így. Még nem láttam olyat, ami bezárt volna, de nagyon meggondolnám, hogy belevágjak, úgy, hogy eddig egész mással foglalkoztam.

2017. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
macskaszőrbe
2018. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!