Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megérné egy cipőboltot nyitni?

Megérné egy cipőboltot nyitni?

Figyelt kérdés

kisvárosban (de megyeszékhely) megéri?

körülbelül mekkora lenne a fenntartása?

mennyibe kerülne nyitni egyet(helyiség vásárlása(100m2+25m2 raktár)+felújítása(modern kinézet,álmennyezet stb.)?

webáruház szolgáltatás az elején nem lenne, márkás(Nike, Adidas stb.) cipőket lehetne kapni


2017. dec. 20. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Attól függ, hogy mennyi a rezsi,van-e alkalmazott, stb.

Mivel még várost sem írtál, így ingatlanárat sem lehet mondani.

Felúkítás igény és szakember függő.

Webáruház nélkül boltot indítani manapság felér egy öngyilkossággal.


Amúgy, amiket kérdeztél, arra a válasz egy üzleti terv :-)

2017. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zalaegerszegre gondoltam, alkalmazott 2 lenne+én
2017. dec. 20. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Egy cipőboltot nem.

Cipőbolt hálózatot, ami országos és bemegy árban a Humanic, Deichmann alá, azt már igen.

2017. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg Al Bundyt :=)

Mosonmagyaróváron egy forgalmas üzletközpontban most zárt be egy nagy sportcipős bolt. Évekig nyitva volt, de soha nem láttam 1-2 embernél többet bent. Mellette van a Deichmann ott mindig sokan vannak.

2017. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a bérleti díjakat, rezsit, alkalmazott(ak) bérét és a vállalkozás költségeit.

Illetve, hogy lenne-e rá igény, várhatóan lenne-e vevő, megfelelő minőségű cipőt tudnál-e adni nekik, hogy elégedettek legyenek, milyen áron tudnád adni, kb. mennyien vásárolnának.


Ha ezekkel megvagy, akkor látni fogod, hogy megéri vagy nem.

Ilyen egyszerű.

2017. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!