Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megérné szerintetek fuvarozgat...

Megérné szerintetek fuvarozgatni, mellékes pénzkereseti lehetőségként?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam befektetnék egy kis pénzt és vennék valami kis szállító járművet, pl egy Wolksvagen Caddy-t vagy egy Peugeot Partner puttonyos járművet és szállításokat vállalnék. Pl. kisebb bútorok, háztartási gépek, fürdőszobai felszerelések és egyebek szállítását ami befér. Mit gondoltok lenne erre kereslet kicsiben. Esetleg csinálja ezt valaki és tudna nekem tanácsot adni, hogyan fogjak bele?

2017. okt. 19. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

feketén is nehezen jönne ki nullásra a dolog, plusz ott a rizikó is, hogy valaki nem-e bejelent, hogy nem adtál számlát. max ismerősöknek tudsz segíteni, de azok meg elvárják, hogy maximum az üzemanyagköltséget kelljen megtéríteni, semmi extra "szállítási költség". na meg persze hány ilyen ismerősöd van, aki szinte heti rendszerességgel venné ezt igénybe? szerintem egy sem.


vennél egy autót, fizetnéd a biztosítást meg a súlyadót, és akkor esetleg beesik havonta egy 5-10ezer Ft.

2017. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szóval akkor nem érné meg. Így utólag kiszámolva én is erre jutottam.
2017. okt. 19. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg szerződtetsz pl mmark üzlettel és ők adnak munkát. Fellogózzák az autódat. Igy talán könnyebben kialakul az ismeretségi kör.
2017. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!