Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri az Amazonon árulni?

Megéri az Amazonon árulni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan esetleg aki árul az Amazonon?Saját készítésű termékeimet töltöttem fel,de sajnos nem történik semmi,nincs eladásom.Érdemes várnom?Bár bíztatnak,hogy ne adjam fel,és még megpróbálom hátha hallok valami tapasztalatot.És persze ha megosztjátok velem :) Köszönöm előre is.

2017. dec. 25. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:

ETSY probáltad már, ott nagyon mennek. Viszont pénzbe kerül nem is kevésbe, még az árulás is.

Van egy aloldal ott 6000 ft egy hónapra az előfizetés, megmondja minden kulcsszóról, hogy mennyire keresett, illetve a keresett kifejezéseket az ETSY-n

Viszont kell hozzá egy jó közepes angol tudás.

2017. dec. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Képzeld,évekig árultam az etsyn.Nagyon ment rengeteg eladásom volt,és kizártak,mert volt egy termékem ami ugyanolyan volt,mint az Amazonon,...Ezért próbálom az Ebay-t,és az Amazon-t,ami elvileg jobb is,de eddig semmi..Viszont nagyon drága a fentlét...Az Etsy nem volt ilyen húzós..
2017. dec. 25. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért zártak mert más termékét árultad sajátként, vagy tévedésből.

Mert ha az utobbi, akkor lehet változtatni, egy levéllel, ahol ezt bizonyítod, meg fényképpel.

Az Amazon-on 100x annyian vannak, mire ott felfedeznek sokáig fog tartani.

2017. dec. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel egyszerű háromszög fazonú bugyikat árultam,így nem csoda,ha valahol belebotlottak.Persze,hogy ment populáris termék,és olcsó is volt...Nem különleges cucc..Küldtem nekik fotót a varrásról,anyagról,fotózásról,letojták..De ez van,és kitartó is vagyok,de nem akarok hülye lenni se..És csak próbálok puhatolózni,hogy van-e értelme még fizetgetni..Köszönöm a válaszod :)
2017. dec. 25. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem belebotlottak, hanem valaki feldobott.
2017. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,egyértelmű,mert évekig nem volt gond belőle..Sajnos előfordul ilyen egyszerű terméknél..Bár az Etsy tele van ilyenekkel,főleg abban a kategóriában,de mindegy :)
2017. dec. 25. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!