Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozói igazolványt hol...

Vállalkozói igazolványt hol tudok igényelni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy személyesen lehet a kormányablakoknál, de lehet ügyfélkapunk is?

2018. jan. 8. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
emberek ti röhejesek vagytok.
2018. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kifejezetten igazolványt szeretnél igényelni vagy a vállalkozóit akarod kiváltani?

Mert igazolvány nem kötelező: adnak egy papírt, amin rajta van az adószámod és a tevékenységi körök.


A vállalkozói adóterheket is ismered?

Pl. ha nincs főállásod, min. havi 50 ezer ft az adó - ha van bevételed, ha nincs.

2018. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van már vállalkozásom és tudom, hogy nem kötelező az igazolvány. Engem csak az érdekelne, hogy lehet-e ügyfélkapun keresztül vállalkozói igazolványt igényelni? Ha igen, akkor holnap előkeríteném az ügyfélkapum jelszavát és megcsinálnám magam, hogy ne kelljen beutaznom a városba és várakoznom a kormányhivatalban.
2018. jan. 8. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek az neked? Soha nem hallottam, hogy bárki is kidobott volna rá feleslegesen 10e forintot. Semmihez sem kell.
2018. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sandol ***** válasza:

Tudsz ügyfélkapun keresztül igényelni, a Webes ügysegéden.


OFF: Nem értem, hogy egy normálisan feltett kérdésre miért nem lehet normálisan válaszolni.

2018. jan. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!