Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit csinálnál 10 millió...

Mit csinálnál 10 millió forint nyereménnyel?

Figyelt kérdés
A kollégákkal beszélgettünk, és mi nem tudjuk mire lenne érdemes. Szétosztani kevés, elinni sok. Lakást nem lehet venni belőle mifelénk. Normális autót azt lehet, még marad is 1-2 millió a fenntartásra. De kocsira költeni! Ti mire költenétek, mire tanácsos.
2018. febr. 5. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Lakásra. Lényegtelen, hogy a teljes vételárat nem tenné ki, önerőnek attól még jó és a hitelkamatok negatív csúcson vannak, még a 10 évig fixálhatóak is. Megérné.
2018. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Én a lakáshitelemet előtörleszteném vele vagy autót vennék.
2018. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Kiegészíteném, és vennék egy kisebb lakást egy vidéki egyetemi városban és kiadnám albérletbe.
2018. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az egészet utazásra költeném
2018. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én utaznék :)
2018. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hozzácsapnám az eddigi megtakarításokhoz, előbb-utóbb lakás lenne belőle.
2018. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menne a megtakarításba egyelőre, később utaznék is belőle. Ez még nem akkora összeg, hogy gyökeresen megváltoztassa az életemet (pl ugyanúgy kellene járni dolgozni), de sok mindent meg lehet belőle valósítani.
2018. febr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmennék vagy fél évre munkanélkülinek. 10 éve szétdolgozom az agyam. Jól keresünk, de mindig van egy olyan időszak hogy "jaj de most kell mindkettőnk fizetése" én meg már totál ki vagyok égve. Lehet meg is próbálkoznék egy minimális befektetésű vállalkozással, és nem kéne idegeskedni hogy mennyi idő mire beindul...szóval jó lenne :)
2018. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!