Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi szükséges Romániában egy...

Mi szükséges Romániában egy dohány bolt elindításához?

Figyelt kérdés
Milyen engedélyek, papirok stb. Esetleg van valaki aki már nyitott ilyent? Az üzletben nem csak dohany hanem elektromos cigaretta típusú termékeket is forgalmaznánk.
2018. febr. 17. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ezt miért egy magyarországi oldalon kérdezed?

Mi a magyar törvényeket tudjuk, hogy dohányboltot csak koncesszióval lehet üzemeltetni - a román törvényeket nem ismerjük.

2018. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudod nem csak magyarországon élnek magyarok -_-
2018. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

2-es, tisztában vagyok vele és nem is akarok semmiféle ellentétet szítani, de ha a nem kevés Spanyolországban élő magyar itt kérdezné meg, hogy milyen feltételekkel lehet Spanyolországban pl. a magyar kocsit "honosítani" kintre, nem biztos, hogy kapna választ, mert nem a megfelelő helyen érdeklődne. Míg ha pl. egy kint élő magyarok alkotta FACE csopportban kérdez, jóval többen meg tudják mondani, mert ismerik az ottani törvényeket.

Nem "cseszegetés" miatt írtam ezt a kérdezőnek - még ha annak is vettétek. Mindössze arra próbáltam rávilágítani, hogy nem a megfelelő helyen kérdezett.

2018. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!