Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van 4millióm jelenleg családi...

Van 4millióm jelenleg családi vállalkozásban (hentes) munkálkodok, gondolkoztam nyitok egy külön hentes üzletet, de 4m az kevés ahhoz. Ti milyen vállalkozást csinálnátok 4mből? , Gondolkoztam, hogy elmegyek barbernek, de 28évesen az nem késő már?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert más kevesebből is tud mukodtetni vállalkozást, nem biztos, hohy Neked is beválik. Bár én őszintén szolca ha eleve van egy családi cég a hatad mögött ( akár beszallitas együttműködés, stb. ) kétlem, hogy 4 millióból ne lehetne egy hentes üzletet összehozni ( amihez értesz is, ahelyett hogy olyanba fogni amihez lehet affinitas ,tapasztalat, kapcsolati tőke -esetleg keresleti piac sincs)
2018. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!