Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha nem akarok (vagy nincs...

Ha nem akarok (vagy nincs lehetőségem) okj-s tanfolyamon fényképészetet végezni, milyen egyéb tevékenységre adhatom be a vállalkozóit, hogy szabadon fotózhassak legálisan?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ajánlotta ezt a formát.

#vállalkozás #egyéni #fényképészet fényképező
2018. márc. 2. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Most akkor fotós vagy egyéb tevékenységet akarsz???
2018. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen fotós tevékenységet, ahogy írtam is. Számlázási képességgel, végzettség nélkül.
2018. márc. 7. 06:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2018. márc. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta sem tudom, így még engem is :D Örülök hogy nem egyedül járok ebben a cipőben. ha megtudok valamit mindenképp írok ide.
2018. márc. 27. 00:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán világos, hogy mit szeretnél. A fotózás, mint szolgáltatás, illetve a fotócikkek értékesítése végzettséghez, képesítéshez kötött tevékenység. Tehát bármilyen fotózással kapcsolatos tevékenység megköveteli a papírt.
2018. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
v
2018. ápr. 5. 22:49
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy szeretnék úgy fotóni hogy ne lehessen baj. :) teljesen mindegy milyen név alatt. vagy amatőrként nem tudok számlát adni? vagy van erre valami kiskapu?
2018. ápr. 5. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!