Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri egyéni vállalkozónak...

Megéri egyéni vállalkozónak lenni? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Saját kézzel készített fűzöttgyöngy ékszereket (nyakláncot,karkötőt,fülbevalót)szeretnék árulni de nem tudom hogy megérné-e havi 50.000 ezres adó mellett ill. a termékeim árát én szabom meg vagy nem?
2018. márc. 5. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Először face és más fórumokon hirdesd , készíts oldalt jó képekkel . Aztán meglátod megéri e vele foglalkozni és nyitni üzletet .
2018. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ilyenért nem büntet a nav hogy nem adózom.
2018. márc. 5. 17:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem üzletet akarok nyitni hanem csak eladni vásárba,neten.
2018. márc. 5. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:

"ill. a termékeim árát én szabom meg vagy nem?"


Persze, hogy te szabod meg, de hogy milyen aron akad valaki, aki azokat meg is venne, a piac szabja meg. :)

2018. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdetben végezheted adószámosként, vagy tárgyalj pl. vásározó ev-kel bizományos értékesítésről és akkor amíg nem fut fel, elég az adószámos magánszemély szerint adóznod nem kell főállású havi 50.000 Kata, utána meg meglátod, lehet olcsóbban, vagy jobban jössz ki szjaval is.
2018. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!