Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek lenne igény...

Szerintetek lenne igény idehaza online nyomozóra?

Figyelt kérdés

Mai nap a barátaimmal ezt a kérdéskört boncolgattuk, igazából előbb szoktam tudni, hogy valakik szakítottak, mint, hogy ők tudnák. Alapvetően a munkám a social media kezelése a cégnél ahol dolgozok, így akarva akaratlanul mindenkit lestalkolok, de mikor még nem volt ennyire porondon a Facebook akkor is verhetetlen voltam benne.:D


És kíváncsiak lennénk, hogy szerintetek lennének olyan pihentagyú népek akik egy-egy (nem bűnügyi!)online stalkolásért fizetnének?:D

Mert, hogy amúgy ez egy létező dolog, és, aki ezt gyakran csinálja nem nehéz azon a vonalon végighaladni, ami során kiderülhetnek az infók.


0 forintos vállalkozás? Igen vagy nem?


(Kérlek a kérdést ne vegyétek komolyan, ez nyilván csak gondolati síkon merült fel bennünk.:DDDD)


21/L


2018. márc. 15. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Lenne rá igény.
2018. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És a "lestalkolás" pontosan mit is takar? Más facebookját nézegetni mindenki tudja...
2018. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OK, próba képen csekkoljál le engem!

Írd meg szépen, hogy milyen érdekességeket találtál, jöhet publikusban is, nincsen mit rejtegetnem :)

2018. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!