Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Csőd illetve felszámolás...

Csőd illetve felszámolás szélén álló cégek! (Elsősorban kisebb adósságok miatt. ) Hogyan terveztek tőkét szerezni?

Figyelt kérdés

Azért érdekel elsősorban a kisebb adósságok miatt csőd vagy felszámolás szélére került cégek, mert itt a legesélyesebb, hogy még menthető.


Akik ilyen helyzetben vannak, hogyan terveznek tőkét szerezni vagy milyen megoldásban gondolkoznak?



Tudom, forduljak könyvelőhöz, pénzügyi tanácsadóhoz, stb... Jogos, de én itt és most mások eseteire vagyok kíváncsi!


Köszi!



2018. márc. 26. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A semmiből nem lehet pénzt szerezni. Ha a vagyontárgyakból nem lehet eladni, a bank meg nem ad pénzt ,akkor csak egy féle képpen , megrendeléseket kell szerezni, vagyis olyan munkát amivel a cég/vállalkozás foglalkozik. Ha ez se járható akkor nyerni kell a lottón. Más törvényes út szerintem nincs. Egyébként mi lett azóta? Sikerült megmenteni a céget?
2021. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!