Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit adjak el Ebayen 16 evesen?

Mit adjak el Ebayen 16 evesen?

Figyelt kérdés

Szeretnek penzt keresni. Nem azert mert nincs penzunk, mert van. De nem szeretnek a szuleimen eloskodni, szeretnek penzt keresni magamnak.

Van bankkartyam, es arra gondoltam, hogy ebayen arulhatnek dolgokat. Mi az, amiket sokan vennenek?



2018. márc. 27. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább facebook csoportokban próbálkozz.

Olcsó cuccok esetén árban a kínaiakat úgysem tudod legyőzni, amúgy meg messziről a postaköltség miatt úgysem érné meg senkinek épp a te cuccaidat megvenni.

Max. akkor érné meg eBay-ezned, ha van valami különleges, sokat érő cuccod, ami pl. gyűjtőket érdekelhet.

2018. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem a saját, megúnt, kinőtt, feleslegessé vált holmikaidat adod el (ami évi 600 ezer ft-ig adómentes), hanem pénzkeresési céllal adsz-veszel, akkor az üzletszerű tevékenységnek minősül, ki kell váltani rá a válllalkozóit és adózni utána.

Vállalkozóit viszont csak 18 év felett lehet kiváltani.

2018. márc. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj akkor diákmunkázni. Ha semmid nincs, amit eladnál, főleg miért ebayen!? akkor ne erőltesd.
2018. márc. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

"nem szeretnek a szuleimen eloskodni, szeretnek penzt keresni magamnak. "


Ezért eladod töredék áron azt, amit ők vettek neked? :)


Pénzt keresni leginkább valódi munkával lehet.


"Van bankkartyam, es arra gondoltam, hogy ebayen arulhatnek dolgokat. "


Az eladáshoz szükségtelen a bankkártya.


"Mi az, amiket sokan vennenek?"


Májat, vesét, ilyesmiket.

2018. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A szüzességed.
2018. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azt a fene ..... hogy mennyire bunkók vagytok itt legtöbben. Szegény kérdez egy normális kérdést, és egyből beleköttök. EGYBŐL RÖGTÖN AZONNAL. Úristen.
2018. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te adtál valami érdemi választ, utolsó? Nekem nem úgy tűnik.
2018. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-es, ne is haragudj, de igaza van 6-osnak: a 4-es, 5-ös válasz nálam is kiverte a biztosítékot (azt hiszem, 2-es vagyok :D)
2018. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!