Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ebayen eladtam egy elég drága...

Ebayen eladtam egy elég drága pulcsit, de a vevő kéri vissza a pénzét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt állítja, hogy ez túl kicsi, és hogy nem L méretű. Én mindent leírtam a leírásban, hogy alacsonyabb és vékonyabb embereknek javasolnám, mert attól még, hogy L van ráírva, inkább S-nek vagy M-nek tűnik. Egyébként 62 ezer forintot fizetett érte. Lehet valahogy az eBaynek írni ezzel kapcsolatban?

2017. júl. 8. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

És gondolom a pólón volt egy jó nagy "Balek vagyok" felirat is :D

62 ezer forint :D :D :D

2017. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem adnám vissza. L-es pólót keresett, azt talált, kész.
2017. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Vedd vissza!

Az ebay vevőközpontú, a vaterának is ilyennek kellene lennie!

Lehet, hogy ezt a csatát megnyernéd, de a háborút elvesztenéd.

Híre menne, hogy merev, rugalmatlan eladó vagy.


Én már találkoztam olyan 100%-os értékelésű eladóval, aki első szóra csak annyit írt, hogy visszaveszi a terméket, ezért is lehet 100%-os értékelése.

2017. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként Golf Wang márkájú pulcsiról van szó, ami nem olcsó. Nem fogom visszavenni, leírtam mindent, az, hogy ő figyelmetlen volt, az már nem az én problémám. Viszont már úgymond ''feljelentett'' az eBaynél, így nem tudom, hogy hol lehetne felvenni a kapcsolatot az oldallal, vagy hogy egyáltalán visszaírnának-e.
2017. júl. 8. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Te tudod, utána majd ne csodálkozz, ha nem tudsz eladni semmit!
2017. júl. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Ebay majd dönt. De nálunk is volt ilyen, hogy rossz volt a cipő számozása, még a szállítási költséget is vissza adta az eladó.
2017. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem vállaltál rá visszafizetési garanciát, akkor tudtommal nem kell visszavenned és a pénzt sem kell visszaadnod.
2017. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vállaltam. :)
2017. júl. 9. 22:03
 9/11 xswerdy ***** válasza:
100%
magánszemélyként adtad el, vagy vállalkozóként? Ez utóbbi esetben köteles vagy indoklás nélkül visszavenni.
2017. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
magánszemélyként. :) nem vagyok köteles akkor így visszaadni, visszatérítést sem vállaltam, az meg nem az én hibám, hogy nem tud elolvasni egy rohadt leírást
2017. júl. 10. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!