Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba fogjak bele?

Milyen vállalkozásba fogjak bele?

Figyelt kérdés
Most fejezem az egyetemet, nyelvet tanultam, van 20 millió forint körüli megtakarításom. Szeretnék vállalkozást nyitni, de nem tudom, milyen területen kellene. Egy 20 ezer fős kisvárosban élek vidéken, az emberek többsége földműveléssel foglalkozik, az átlagéletkor 50 év körül lehet, nem sok a fiatal. Gondolkodtam nyelviskolában, kávézóban, konditeremben, stb. De a konditerem kivételével (ami sokkal drágább, mint azt én naivan elképzeltem) nincs igény az ilyesmire.
2018. ápr. 6. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Virágkötő, olajfimomítás, high-end versenyalkatrészek gyártása autóba, haltenyésztés.
2018. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Kocsma.
2018. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Én azzal lettem vállakozó még az államvizsga előtt, amit középsuliban és amit egyetemen meg akkreditalt képzéseken tanultam. Hasonló adottságú települési tipológiában, egy innovatív szemléletű saját vidékfejlesztési programmal és vendéglátással. ( igy szakdolgozati témán se kellett agyalni és összeollózás helyett egy jogvédett knowhow lett belőle)


Nincs hasznosítható tudásod az egyetemről, hogy szakma idegen dolgokban gondolkodsz?

( az ritkán lesz sikeres)

2018. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!