Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen engedély szükséges...

Milyen engedély szükséges ahhoz hogy kisgépszervízt nyithassak?

Figyelt kérdés
Hobbimból adódóan szoktam szerelgetni a környéken bicikliket, meg hasonlók gépeket (fűnyíró pl). Eddig baráti alapon ingyen/aprópénzért csináltam, de a környéken nincs semmi ilyesféle szerviz, így arra gondoltam hogy belevágnék egy ilyenbe. Érettségim van, képesítésem nincs, viszont a szaktudás és a felszerelés adott. Semmiképp nem feketén akarom csinálni. Merre induljak el?
2018. ápr. 13. 20:11
 1/1 Gábor t ***** válasza:

Szia a sajátommal is meg szenvedtem, mire a vézetségem után ki bogarásztam, milyen tevékenységeim lehetnek.

[link]

Ezt neked kell kinyomoznod, sok sikert hozzá.

Én mielött bele kezdtem hetekig csak ezt nyomoztam, olvastam, kérdeztem,Ügyvéd ismerőst, könyvelőt és a neten a szabályokat, kötelezetségeket, Sokkal több info van mint amit fel tudtam fogni.

De a lényeg meg kell keresned milyen tevékenységet végezhetsz a végzettségeddel, Vagy éretségivel végezheted e az elképzeléseidnek megfelelőt.

2018. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!