Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gázszerelő Mestervizsga...

Gázszerelő Mestervizsga nélkül is lehet egyéni vállalkozó? VAGY CSAK MESTERVIZSGÁVAL?

Figyelt kérdés

Gáz- és hőtermelő berendezés-szerelő mestervizsga nélkül is lehet egyéni vállalkozó?


Ha igen, akkor milyen tevékenységeket végezhez?

Milyen tevékenységekhez kell a mestervizsga?


A "fényképes gázszerelő igazolvány"-hoz Mestervizsga kell?


Köszi szépen!



2018. máj. 4. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom mestervizsga csak ahhoz kell ha tanulókat akarsz fogadni.
2018. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer próbáltam webboltot nyitni egyéni vállalkozóként. Kínai pólókat árultam volna. Közölték, hogy csak akkor tehetem meg, ha van külkereskedelmi főiskolai végzettségem, vagy felveszek valakit, akinek van. Mondom mi van? Ahhoz, hogy vegyek pólót a nagykerben és feltegyem egy weboldalra? Igen, szerintük ehhez okvetlenül felsőfokú végzettség kell. Szóval el tudom képzelni, hogy a gázszereléshez is diploma kell. Mondjuk ha a pólót rosszul csomagolom, legfeljebb anyáz a vevő, de ha te szúrod el, akkor repül a család... bár legalább nem reklamál, ugyebár...
2018. máj. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!