Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gépet szeretnék vásárolni,...

Gépet szeretnék vásárolni, milyen támogatásra pályázhatnék?

Figyelt kérdés
Katás egyéni vállalkozóként üzemelek jelenleg, internetes kiskereskedelem a fő tevékenység (tehát már nem most induló vagyok). Úgy döntöttem, hogy szeretném a terméket én gyártani, ehhez szükségem lenne kb. 1 millió forintos beruházásra. Sok embertől hallom, hogy támogatást kap, de nekem gőzöm sincs hogy hova kéne fordulnom ilyen ügyben. Milyen lehetőségeim lennének? Igényelhetek valamit? ELőre is köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 30. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Konkrétan mit jelent az, hogy nem most induló? Egy vagy két lezárt üzleti éved van már?


1 millió elég kis összeg, hogy vissza nem térítendőbe be lehessen adni, de egy komplexbe már jó lehet. pl. munkahely teremtőbe, ha egyáltalán az üzleti eredmények és múlt megfelelő.

2018. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2017 júliusban kezdtem működni :) Munkahelyet nem igazán teremtene, egyszerűen arról van szó, hogy a gyártatott pólóimat szeretném én gyártani.
2018. ápr. 30. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Leginkább egy vagy két lezárt teljes üzleti év előfeltétel, hogy működő vállalkozásnak számíts. Addig még csak kezdő /induló lesz. Van , hogy az utóbbi jobb esélyekkel indul, mint a már működő ( üzleti eredménytől függően).
2018. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

Na, elküldte...


Hitelre jogosult lehetsz ha új kft-t alapítasz ( MVA, otp), de azok meg ingatlan fedezetesek rendszerint. Vagy K&H-nál ingatlan fedezet nélkül is, de egy lezárt üzleti év kell oda is.


Másik opció, társas vállalkozóvá válsz pl. támogatható munkanélkülivel, és pályázatok tőke támogatásra.

2018. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!