Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sima 30 órás sportmasszőr...

Sima 30 órás sportmasszőr tanfolyamot érdemes lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
Szeretném magánvállalkozásként csinálni,nem tudom hogy is megy ez. Gyorsan tanulok az alapokat tudom most is mivel rendszeresen járok sportmasszőrhöz illetve érdekel a téma. Arra gondoltam elvégzek egy okj kurzust(2hónap 75k) azzal tudok vállalkozni ? Érdemes valami külön dologra figyelni ?
2018. máj. 8. 03:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocs, de lehet, nem olvastad el figyelmesen az OKJ-s tanfolyam leírását, mert ez igényel egy alap tudást is, azaz gyógymasszőr képzettséget:


"A képzés célja:Olyan felkészültségű szakemberek képzése, akik anatómia és masszázselméleti, valamint gyakorlati tudással rendelkezve, szakszerűen és eredményesen segítik a környezetükben levő egészséges emberek közérzetének javítását, egészségük megtartását.

Akiknek ajánljuk:Első sorban Svéd-Frissítő- vagy gyógy masszőr oklevéllel rendelkező masszőröknek,"

2018. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!