Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba kezdjek...

Milyen vállalkozásba kezdjek majd bele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérlek segítsetek tanácsokkal és ötletekkel. Most várandós vagyok a második babával, van egy ovis kislányom. Volt egy szépség szalonok de azt újra nem szeretnék. Vállalkozás van csak valami ötlet kéne. Nem vagyok nagyra vágyó, nem milliókat szeretnék kaszálni csak normális életet élni. Addigra szeretném kiépíteni és tervekkel a kezemben neki indulni ha a pici is már legalább bölcsi lesz teháteg bőven van időm. Köszönöm előre is
2018. máj. 28. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen nekem is jöhet. Még is ki ne akarna a saját főnöke lenni, ahelyett hogy valami sz*r munkahelyen gürcöl.
2018. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lackókám válasza:
79%
Videkilány
2018. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

"Addigra szeretném kiépíteni és tervekkel a kezemben neki indulni ha a pici is már legalább bölcsi lesz teháteg bőven van időm. "

Akkor arra is van időd, hogy kitaláld mit szeretnél.


Ha azt mondom nyiss kocsmát, mert az a legkisebb faluban is megél és te azt mondod nem akarsz? Semmire nem lennél előrébb.


Vagy azt mondom nyiss egy "akármit" mert "azzal" meg lehet élni, de a környékeden vagy 100km-es körzetben nincs rá kereslet?


Tehát előbb döntsd el mi az ami érdekelne, aztán csinálj piackutatást. Gondolom a szépségszalon ötletét se mástól kérdezted meg.

2018. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!