Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Léteznek olyan alkalmazások,...

Léteznek olyan alkalmazások, programok, melyekkel pénzt lehet keresni?

Figyelt kérdés
Hallottam arról, hogy bizonyos alkalmazásokkal pénzt lehet keresni. Melyek ezek és mennyit lehet velük keresni?

2018. máj. 28. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kamu szinte mind.
2018. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a NetBeans IDE elég hatékony, ha pénzkeresésről van szó. Én is azzal keresem a pénzt.


(Igen, ez egy utalás akart lenni arra, hogy hogyan keress pénzt a szádba röpülő csirkére várakozás helyett.)

2018. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet alkalmazásokkal pénzt keresni, manapság ráadásul nem is rosszul. Pl. a Facebook fejlesztői nyilván ezzel keresik a pénzüket, hogy egy mindenki által ismert példát hozzak. De szinte minden alkalmazás fejlesztői keresnek pénzt, még az open source fejlesztők is, mert jellemzően őket is támogatja valamilyen üzleti vállalkozás, és nem társadalmi munkában dolgoznak.
2018. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik ilyen, a programózóka/készítője keres vele
2018. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!