Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van 500. 000 Ft-om. Milyen...

Van 500. 000 Ft-om. Milyen webáruházat lehetne nyitni, és milyen termékeket lehetne árulni?

Figyelt kérdés
A kft. már van.
2008. okt. 30. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi az, ami érdekel, én biztosan egy informatikai webáruházat nyitnék, mondjuk nekem ezzel kapcsolatba reform elképzeléseim vannak, szóval nem olyan lenne, mint a mostani átlag
2008. okt. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is megfordult már a fejemben ez a lehetőség. Csak nemtudom, hogy ez a pénz elendő lehet-e hozzá.
2008. okt. 31. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nullával több lenne az elég lenne, biztosan:D De ha kreatívan csinálod, akár ez is elég lehet, de ehhez egy olyan ember kell, aki képben van és ért hozzá. Esetleg csinálhatnál a hasznaltauto.hu-hoz hasonló oldalt is vagy csere-bere oldalt vagy ilyesmit
2008. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én online szupermarketet csinálnék. Bár nem tudom 500.000 Ft-ból mit tudnál kihozni. Én ugy csinálnám hogy minden ami van egy kisseb élelmiszer üzletben lehessen kapni neten is. Olyasmit csinálnék mint a GrobY. Alacsony szállitási költséggel, akár azonnali szálitással is. Pl. ha valaki az éjszaka közepén megkiván egy üveg bort budapesten, akkor kükdeni tudd neki egy óran belül. Lehetne azt is csinálni, hogy minden terméket feltüntetsz és amikor rendelnek csak akkor veszed meg a Metroban. Ez a kezdés utána ha bejön és sok pénzed lesz akkor már lehet tárgyalni az "igazi" nagykereskedőkkel. Ha tanácsra van szükséged,akkor írj, ilyen területen foglalkozom.
2008. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Webáruház készítéssel foglalkozó cég vezetője vagyok, az általunk készített áruházak sajnos nem jönnek ki ebből a költségből, de abban biztos vagyok, hogy gondolnod kellene a marketingre is, tehát az egész pénzen ne fejlesztess webáruházat, mert az hiába lesz nagyon jó, ha egy látogató sincsen rajta, akkor vásárlás sem lesz. Tehát a pénz felét szánd marketingre, javasolom:

Google Adwords, Etarget, Link építés


Ami nem annyira jó téma:

- ruha, cipő...

- számtech, mobil (ahol rettentő sok a konkurencia)


Ami jó:

- parfüm, intim kellékek, modellek

- kütyűk, egyedi és exkluzív dolgok


Általában elmondható, hogy az olyan dolgok a jók, amik kapcsolódnak egy gyártóhoz, valami márkához, és az ember tudja, hogy mi van benne pl. ha egy Hugo Boss parfümöt veszel, akkor azt tudod, hogy milyen lesz az illata, tehát bárhol megveheted (de webshopban biztosan olcsóbb lesz). Vagy amit nem kell felpróbálni és nem szubjektív, hogy hogyan áll rajtad, vagy szorít-e valahol!


Jó lenne ha olyan témát választanál, amihez valamennyire értesz, pl. Modellfutar (egy hobbiból nőtte ki magát webáruházzá a történet).


Itt is vannak hasznos infók, hogy mire érdemes figyelni:

[link]

2008. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia induláshoz ez nem túl sok tőke, válassz egy olcsó webáruházat és a többi tőkédet használd marketingre.


Olcsó könnyen kezelhető webáruházat a következő linken találsz!

Mielőtt megvennéd próbáld ki a demót, hogy valóban megfelel e a te elképzeléseidnek.


itt éred el: [link]

2014. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!